3 315 Lekë
3 900 Lekë
Kurseni 585 Lekë


Përshkrimi

Një trajtim natyral për të rikthyer shëndetin dhe bukurinë dhe shkëliqmin e kaçurrelave apo ondeve në flokët e thatë, të dëmtuar dhe të dekoloruar.

Shampo & balsam me vaj argani, për një butësi të mëndafshtë dhe me aromë që zgjat.

Locioni pa shplarje për kaçurrela dhe onde stilon formën e flokut pa e ngrirë atë.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 53105

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

NOAH Shampo rigjeneruese me vaj argani 250 ml

SHAMPO PROFESIONALE

Për flokë shumë të thatë, të dëmtuar dhe të dekoloruar.

Shampo rigjeneruese, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore që ushqejnë flokun dhe skalpin. Përbërësit aktivë të kësaj shampoje janë vaji i Arganit dhe derivate bimore me veprim ushqyes, për të luftuar tharjen, brishtësinë dhe humbjen e shkëlqimit dhe elasticitetit të flokut.

Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Sasia: 250 ml

PËRDORIMI:

Aplikojeni mbi lëkurë dhe flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht.

Shplani flokun me ujë të bollshëm.

Perfekt për përdorim të përditshëm edhe për lëkurë të ndjeshme dhe delikate.

NOAH Maskë për flokë shumë të thatë dhe delikatë 200 ml

PRODUKT PROFESIONAL

Maskë rigjeneruese me vaj argani

Kjo maskë ka një veprim të shpejtë rigjenerues për flokët shumë të thatë, pa jetë, të dëmtuar dhe të dekoloruar.

I jep flokut forcë, shkëlqim, jetë dhe parandalon majat dyshe dhe tharjen e tij.

Sasia 200 ml

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS

PËRDORIMI:

Pasi të keni larë flokun me shampo, aplikojeni kremin dhe masazhojeni flokun në të gjithë gjatësinë e tij. Lëreni 3-5 minuta dhe shplajeni me ujë të bollshëm.

LOCION PËR KAÇURRELA 5.13

Në saj të Proteinave të Orizit në përmbajtjen e tij, ky locion i jep jetë kaçurrelave, duke i mbrojtur nga tharja dhe ngatërrimi.

Me përbërës bimor në përmbajtje, i bën flokët të butë dhe me shkëlqim.

Nuk përmban: 

Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

PËRDORIMI

Hidhni në dorë një sasi locioni dhe aplikojeni në flokë të lagur në gjithë gjatësinë e tij, nga rrënjët te majat, dhe më pas thajeni.

 

Reviews (0)