2 990 Lekë


Përshkrimi

Trendafil i Balsamosur 

Dashuria per nenen, gruan ,vajzen nuk duhet te vyshket kurre 

Dedikimi juaj mer nje tjeter dimension ,mbetet i gjalle per shume kohe 

Trendafil i...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32353

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Trendafil i Balsamosur 

Dashuria per nenen, gruan ,vajzen nuk duhet te vyshket kurre 

Dedikimi juaj mer nje tjeter dimension ,mbetet i gjalle per shume kohe 

Trendafil i ballsamosur me kuti qelqi 

Mund te beni dedikimin qe ju deshironi mbi pjesen prej druri qe mban trendafilin 

Permasat: 14 cm bazamenti, 22 cm lartesia.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Dhurate ideale dhe shume mire e realizuar

Produkti ishte realizuar shume mire dhe me erdhi brenda afatit

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Dhurate ideale dhe shume mire e realizuar

Produkti ishte realizuar shume mire dhe me erdhi brenda afatit