400 Lekë
1 000 Lekë

-60%Përshkrimi

Nëse doni që përralla "Luani dhe miu" të mbesë në mendjen e fëmijës tuaj edhe për fabulën edhe për magjinë e saj, këtë mund ta bëjë vetëm Tinka Kurti. Prandaj Edualba e sjell këtë botim në tekste, imazhe dhe të shoqëruar në zë....

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 28153

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Nje luan shume zemërak jetonte në një pyll .Cdo pasdite aio bënte një sy gjum për të pushuar dhe nuk i pëlqente aspak që ta bezdiste kush.Por një ditë prej ditësh ,atë e zgjoi nga gjumi një mi që kalonte atypari.Cfar mund të ndodh tani?

Produktet që keni parë

Reviews (0)