400 Lekë
1 000 Lekë

-60%Përshkrimi

Xhungla vjen në shtëpinë tuaj përmes një botimi cilësor me imazhe dhe imitime të mrekullueshme të tetë zërave të kafshëve. Igloo Books ka ideuar botimin që e sjell në shqip Edualba për prindër që duan të edukojnë fëmijët me standarde të larta. Ky botim ka vlera edukative dhe njohëse për fëmijën tuaj.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 28155

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Majmunit lozonjar i pëlqen të këndojë këngën e tij .Ai dëshiron ta shoqërojë këngën e tij me orkestrën e xhunglës . Bashkohuni me të, ndërsa ai hidhet nga pema në pemë duke mbledhur miq dhe shokë ,e duke bërë plot zhurmë! Shypni secilin prej butonave për të dëgjuar zërat e mrekullueshëm të orkestres së xhunglës dhe për ta sjell cdo faqe në jetë.

Produktet që keni parë

Reviews (0)