10 199 Lekë


Përshkrimi

Kufje PS5 Sony Wireless Pulse 3D Audio

  • Audio cilesore 3D ku zeri vjen nga cdo drejtim
  • Shijoni deri ne 12 ore bateri
  • Mikrofon dual te integruar
  • Audio 3D per nje gjenerate te re teknologjike
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 70842

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Kufje PS5 Sony Wireless Pulse 3D Audio

Pregatituni per gjeneraten e re te kufjeve wireless

Kufjet Pulse 3D™ jane krijuar per te ofruar audion mete mire nga PlayStation 5

Krijuar nga Tempest 3D AudioTech, ju do vendoseni ne peisazhet zanore me te bukura, ku zeri duket sikur vjen nga cdo drejtim

Dizajni i rafinuar ofron pershtatjen ideale per konsola Playstation 5

Me veshje te rehatshme per te qene komfort edhe ne ore te gjata loje pa pushim

Me sfungjere te plote, qe sigurojne mbeshtetje maksimale

Me fishe jack 3.5 mm per t'u lidhur me pajisjen

Shijoni eksperiencen e plote per PS4 dhe PS5

Me mikrofon dual qe ofron eleminimin e zhurmave te jashtme

Karikohet lehtesisht me USB Type C, me nje shumellojshmeri kontrolli

Dizenjuar per nje gjenerate te re teknologjike

Dizenjuar specifikisht per te transmetuar audio 3D

Vendosuni ne qender ne cdo tingulli, duke degjuar dhe zhurmen me te vogel

Ofrojne tinguj qe vijne nga te gjitha drejtimet

Kontroll i thjeshte per volumin e muzikes

Vendosni ju nivelin e volumit qe deshironi, duke rregulluar audio mikse dhe kontroll te plote

Me 2 mikrofona duale te integruar

Me 2 mikrofona te integruar per te kapur tinguj ne qartesi te plote

Teknologjia e eleminimit te zhurmave te jashtme ofron fokus 100% ne loje

Deri ne 12 ore bateri

Te pershtatshme me te gjitha sistemet e operimit Windows apo Mac OS, ju mund te karikoni adaptorin wireless lehtesisht

Reviews (0)