28 990 Lekë
44 990 Lekë
Kurseni 16 000 Lekë


Përshkrimi

Karrige Gaming White Shark Thunderbolt me ndricim LED

  • Ka rrotullim 360 grade
  • Me 2 sfungjere te bute ne veshje lekure
  • Perfshin telekomande per ndryshimin e ndricimit LED
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 44829

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

5 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

7 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 4000 L
25 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
- 14000 L
31 990 Lekë
45 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 10000 L
28 990 Lekë
38 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 1300 L
29 990 Lekë
31 290 Lekë
3 ne stok
- 13000 L
34 990 Lekë
47 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 7000 L
15 990 Lekë
22 990 Lekë
Shitur (99)
3 ne stok
- 6241 L
23 749 Lekë
29 990 Lekë
3 ne stok

Përshkrimi

Karrige Gaming White Shark Thunderbolt

Modeli i vecante dhe tundues qe lojrat tuaja te marin tjeter dimension

Me ndricim LED me pult per te ndryshuar ndricimin sipas deshires.

Me lartesi dhe krahe te rregullueshme sipas deshires per te ofruar komoditet

Rrotullohet 360 grade fale 5 kembeve me rrota 

Me veshje lekure si dhe e dizenjuar me thurje ne pjesen e brendshme te saj

Vjen ne ngjyre te zeze te nderthurur ne ane me ngjyren e bardhe 

Me 2 sfungjer te vegjel te bute qe vendosen ne pjese te ndryshme te shpines per komoditet dhe rehati maximale 

Ideale per personat qe adhurojne komoditetin dhe guxojne ne shije 

Permasat jane 83 x 32,5 x 65 cm 

Video Demostrues : 


Produktet që keni parë

Reviews (0)