3 190 Lekë


Përshkrimi

Headset Gaming Steelplay Wired HP47 PS4

  • Kufje gaming Steelplay Wired HP47
  • Te pershtatshme per PS4, Xbox, Switch apo PC
  • Lidhje me fishe jack 3.5 mm
  • Me ndricim LED ne ngjyre te verdhe
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 55279

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 691 L
2 199 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 691 L
2 599 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 800 L
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 400 L
5 999 Lekë
6 399 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2391 L
8 599 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2910 L
4 990 Lekë
7 900 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Headset Gaming Steelplay Wired HP47 PS4

Kufje gaming ne modelin HP-47

Vijne ne material te plote, sfungjer, qe nuk shkakton bezdisje

Me skelet alumin dhe veshje sfungjerore ne material lekure

Vijne ne ngjyre te zeze, me detaje te ngjyres blu ne pjesen e brendshme dhe te verdhe ne pjesen e sfungjereve

Lidhen me pajisjen me fishe jack 3.5 mm per eksperience dhe komunikimi

Te pershtatshme ne lojerat PlayStation 4, por edhe Xbox One, Switch apo PC

Me ndricim LED ne ngjyre te verdhe per nje atmosfere tjeter te lojerave

Reviews (0)