2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Kufje Headset Turtle Beach Recon Chat PS4 (Black)
  • Ngjyra:E zeze
  • Marka:Turtle Beach
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 55302

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2351 L
8 639 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 791 L
7 199 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
12 499 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 400 L
5 999 Lekë
6 399 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 491 L
5 299 Lekë
5 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 191 L
2 599 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 700 L
2 190 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
- 991 L
12 999 Lekë
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 291 L
1 999 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 300 L
7 690 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 491 L
6 999 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
- 500 L
9 999 Lekë
10 499 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 391 L
4 199 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Dëgjoni të gjithë veprimet me këtë kufje Turtle Beach Recon Chat për PlayStation 4.

Kupa e saj e hapur e veshit e bën lojën të tingëllojë plotësisht të dëgjueshme për të dy veshët, ndëjërsa mejë ndrofjërsa miked komunikoni qartë me lojtarët and tjerë.

Dizajni i kthyeshëm i veshëve të kësaj kufjeje Turtle Beach Recon Chat miqësore me syzet ofron veshje të rehatshme.

Gëzoni zë të qartë, të hollësishëm dhe komunikim të qartë me këtë kufje lojërash Humbni në zërin e zërit të lojërave tuaja të preferuara falë drejtuesve të akorduar akustikisht 40 mm

Përgjigja e frekuencës së kufjeve 80Hz - 10kHz Microphones i integruar mundëson biseda të thjeshta pa duar përmes një pajisjeje të përputhshme Lidhës 3.5 mm lejon option fleksibël të lidhjes

Bëni rregullime të nivelit të volumit ose zëri i heshtur me një prekje të thjeshtë përmes kontrolleve në linjë

Multiplatform i pajtueshëm: Funksionon shkëlqyeshëm me kontrollorët PS4 ™ dhe Xbox One me fole 3.5 mm, si dhe pajisje të lëvizshme me lidhje 3.5 mm

Reviews (0)