2 990 Lekë


Përshkrimi

Kufje Gaming BT12 me mikrofon

  • Kufje gaming ne audio cilesore BT12
  • Lidhje me fishe jack 3.5 mm
  • Me bas te fuqishem
  • Pajisur me mikrofon ne kend perkulje 90 grade

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69847

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 691 L
2 199 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 691 L
2 599 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 800 L
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 400 L
5 999 Lekë
6 399 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2910 L
4 990 Lekë
7 900 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 2600 L
6 390 Lekë
8 990 Lekë
3 ne stok
- 1300 L
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje Gaming BT12 me mikrofon

Shijoni eksperiencen gaming ne audio cilesore

Pajisur me mikrofon qe mund te perkulet ne kend 90 grade per lehtesi perdorimi

Me sfungjer te bute, qe krijojne izolimin nga mjedisi i jashtem

Me panel per kontrollin e volumit te muzikes dhe lojes qe jeni duke luajtur

Lidhen me pajisjen me fishe jack 3.5 mm

Me bas te fuqishem qe ofron tinguj te paster dhe audio cilesore

Karakteristika te tjera te produktit:

Diametri i motorit 40 mm
Sensitiviteti 104 dB
Rezistenca 32 Ohm
Diametri i mikrofonit 6 x 5 mm
Gjatesia e fishes 1.5 m

Specifikat

Frekuenca 15 Hz - 20 KHz

Produktet që keni parë

Reviews (0)