4 490 Lekë


Përshkrimi

 • Kufje Gaming J437 Bloody me mikrofon
 • Frekuenca 20Hz - 20KHz
 • Ndjeshmeria 100dB
 • Impedanca 32 ohm
 • Ndjeshmeria e mikrofonit -45 dB
 • Gjatesia e kabullit 1.8 m 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69930

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2351 L
8 639 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 791 L
7 199 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
12 499 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 400 L
5 999 Lekë
6 399 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 491 L
5 299 Lekë
5 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 191 L
2 599 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 700 L
2 190 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
- 991 L
12 999 Lekë
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 291 L
1 999 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 300 L
7 690 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 491 L
6 999 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
- 500 L
9 999 Lekë
10 499 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 391 L
4 199 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje Gaming J437 Bloody me mikrofon

 • Dizajni izometrik me dy dhoma

Dhoma te dyfishta te tingullit shtohen ne çdo kupe veshi per te ofruar saktesine dhe qartësine

maksimale te zerit, ndersa per te shmangur tingullin e paqendrueshem si shumica e kufjeve në treg.

 • Kabllo USB

Kabllo USB pa ngaterrese ofron saktesi dhe qartesi maksimale te zerit.

 • Diafragma e altoparlantit te shkurtuar me lazer

Altoparlanti 40 mm permban magnet NdFeb dhe spirale CCAW me tension te larte.

Diafragma unike e prerë me lazer ofron nje saktesi jashtezakonisht te madhe.

Riprodhimi i audios se lojes.

 • Kordoni i kokes

Kordoni i kokes eshte prej lekure te bute, te varur, i projektuar ne menyrë inteligjente

per te gjitha llojet e formave te kokes, duke ofruar nje pershtatje te rehatshme dhe pa tension gjate perdorimit.

 • 7 ngjyra neoni

Pamje e kendshme me drite LED, ku ndricojne 7 ngjyra neoni te cilat rrotullohen.

Dritat vezulluese LED jane projektuar ne kufjet e veshit, duke theksuar atmosferen e lojes.

 • Mikrofoni

Mikrofoni funksionon me anulim e nivelit te larte te zhurmes dhe mikrofon teper i ndjeshem,

qe ofron bisede me lojtaret e tjere me qartesi kristal.

 • Tingulli i gjurmeve

Altoparlantet tingellojne posaçerisht per te degjuar hapat gjate lojerave.

Produktet që keni parë

Reviews (0)