4 490 Lekë


Përshkrimi

 • Kufje Gaming J437 Bloody me mikrofon
 • Frekuenca 20Hz - 20KHz
 • Ndjeshmeria 100dB
 • Impedanca 32 ohm
 • Ndjeshmeria e mikrofonit -45 dB
 • Gjatesia e kabullit 1.8 m 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69930

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 391 L
2 499 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (15)
4 ne stok
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 800 L
3 490 Lekë
4 290 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 400 L
1 890 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 2591 L
6 399 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
- 1866 L
10 124 Lekë
11 990 Lekë
3 ne stok
- 6291 L
3 199 Lekë
9 490 Lekë
2 ne stok
- 1071 L
1 919 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
- 1391 L
5 599 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Kufje Gaming J437 Bloody me mikrofon

 • Dizajni izometrik me dy dhoma

Dhoma te dyfishta te tingullit shtohen ne çdo kupe veshi per te ofruar saktesine dhe qartësine

maksimale te zerit, ndersa per te shmangur tingullin e paqendrueshem si shumica e kufjeve në treg.

 • Kabllo USB

Kabllo USB pa ngaterrese ofron saktesi dhe qartesi maksimale te zerit.

 • Diafragma e altoparlantit te shkurtuar me lazer

Altoparlanti 40 mm permban magnet NdFeb dhe spirale CCAW me tension te larte.

Diafragma unike e prerë me lazer ofron nje saktesi jashtezakonisht te madhe.

Riprodhimi i audios se lojes.

 • Kordoni i kokes

Kordoni i kokes eshte prej lekure te bute, te varur, i projektuar ne menyrë inteligjente

per te gjitha llojet e formave te kokes, duke ofruar nje pershtatje te rehatshme dhe pa tension gjate perdorimit.

 • 7 ngjyra neoni

Pamje e kendshme me drite LED, ku ndricojne 7 ngjyra neoni te cilat rrotullohen.

Dritat vezulluese LED jane projektuar ne kufjet e veshit, duke theksuar atmosferen e lojes.

 • Mikrofoni

Mikrofoni funksionon me anulim e nivelit te larte te zhurmes dhe mikrofon teper i ndjeshem,

qe ofron bisede me lojtaret e tjere me qartesi kristal.

 • Tingulli i gjurmeve

Altoparlantet tingellojne posaçerisht per te degjuar hapat gjate lojerave.

Produktet që keni parë

Reviews (0)