1 990 Lekë


Përshkrimi

Kufje Gaming me mikrofon Fortnite x15

  • Kufje gaming ne skelet ergonomik
  • Lidhje me pajisjen me fishe jack 3.5 mm
  • Me mikrofon qe rregullohet ne kendin qe deshironi
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69870

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
5 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 700 L
3 290 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 399 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 600 L
2 690 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
12 499 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje Gaming me mikrofon Fortnite x15

Kufje ergonomike gaming Fortnite

Ne ngjyre jeshile te hapur dhe skelet te zi

Me sfungjer ergonomik te pershtatshem per cdo loje

Pajisur me mikrofon qe rregullohet ne kendin qe ju deshironi

Karakteristika te tjera te produktit:

Lidhja me pajisjen Fishe jack 3.5 mm
Rezistenca 32 Ohm
Frekuenca 105 dB
Motori 40 mm
Frekuenca e mikrofonit 52 +/-2 dB
Gjatesia e fishes 1.5 m

Produktet që keni parë

Reviews (0)