1 990 Lekë


Përshkrimi

Kufje Gaming me mikrofon x16

  • Kufje gaming ne ngjyre te verdhe
  • Lidhje me pajisjen me fishe jack 3.5 mm
  • Me motor 40 mm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69852

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 391 L
2 499 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (15)
4 ne stok
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 800 L
3 490 Lekë
4 290 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 400 L
1 890 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 2591 L
6 399 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
- 1866 L
10 124 Lekë
11 990 Lekë
3 ne stok
- 6291 L
3 199 Lekë
9 490 Lekë
2 ne stok
- 1071 L
1 919 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
- 1391 L
5 599 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Kufje Gaming me mikrofon x16

Kufje gaming rezistente ne modelin X16

Te pershtatshme per lojera dhe celular

E pershtatshme per lojerat e serise 4

Lidhje me pajisjen me fishe jack 3.5 mm

Pajisur me mikrofon per komunikim te qarte me lojtaret e tjere

Ne ngjyre te verdhe

Karakteristika te tjera te produktit:

Rezistenca 32 Ohm
Frekuenca 105 dB
Frekuenca e mikrofonit 52 +/- 2 dB
Motori 40 mm
Materiali i kabullit plastik PVC
Gjatesia e fishes 1.5 m

Produktet që keni parë

Reviews (0)