2 190 Lekë


Përshkrimi

Kufje Gaming RGB NIGHTSHADE

  • Kufje gaming stereo me ndricim RGB
  • Me veshje lekure te bute eco qe eleminon zhurmat e jashtme
  • Lidhje me pajisjen me fishe USB apo jack 3.5 mm
  • Fuqia : 150mW
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66429

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 691 L
2 199 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 691 L
2 599 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 800 L
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 400 L
5 999 Lekë
6 399 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2910 L
4 990 Lekë
7 900 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 2600 L
6 390 Lekë
8 990 Lekë
3 ne stok
- 1300 L
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje Gaming RGB NIGHTSHADE

Kufjet gaming klasike me ndricim stereo dhe mikrofon ne cilesi te larte per kontroll te volumit

Degjimi dhe komunikimi super praktik dhe natyral me kualitet te larte

Me shirit ne dizajn te bute, te rregullueshem ne gjatesi ne te dyja krahet, per t'u pershtatur teresisht

Me sfungjere te medhenj me veshje lekure eco qe redukton zhurmat e jashtme

E perputhshme me te gjitha pajisjet audio

Cilesi e shkelqyer e zerit per ore te gjata loje, degjim muzike, filma apo bisede

Mund te perdoret per lojera gaming, takime biznesi apo dhe ne takime ne Zoom

Me ndricim LED RGB shumengjyresh

Lidhet me pajisjen me fishe 3.5 mm apo me fishe USB 2.0

Karakteristika te tjera te produktit:

Niveli i zhurmes 105 dB
Rezistenca 32 Ohm
Fuqia 150 mW
Frekuenca 20 - 20000 Hz
Diametri i altoparlantit 30 mm
Ndjeshmeria -58 ±2dB
Gjatesia e fishes 2 m

Produktet që keni parë

Reviews (0)