1 990 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 900 Lekë


Përshkrimi

Kufje MARGAY White Shark GH-1947

  • Kufje gaming White Shark ne dizajn te plote
  • Me dy fisha jack audio 3.5 mm
  • Ne gjatesi kabulli 2 m
  • Ndricim LED me 7 ngjyra
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44512

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 700 L
3 290 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 399 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 600 L
2 690 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
12 499 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje MARGAY White Shark GH-1947

Dizanj teper unik me shirit koke te trashe qe ju jep komoditet

Me pjese sfungjerore tek veshet per eleminim te zhurmave te jashtme 

Interface: 2 x 3,5mm (Audio IN/OUT)

Frekuencat jane 20Hz - 20kHz  me mikrofon ne parametra -38 dB ± 3dB dhe rezistence 2200 (Ω) 

Gjatesi kabulli 200 cm dhe i thurur per te qene me i forte dhe rezistent 

Ndricim Led me 7 ngjyra.

Produktet që keni parë

Reviews (0)