8 639 Lekë
10 990 Lekë
Kurseni 2 351 Lekë


Përshkrimi

Kufje Razer Analog PC/Console

  • Per te luajtur ne PC, PS4 apo Xbox One
  • Pajisur me mikrofon qe hiqet
  • Me butona per kontrollin e volumit dhe ndalimit te tingujve
  • Lidhen me pajisjen me fishe jack 3.5 mm
  • Ne ngjyre jeshile
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 65782

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 791 L
7 199 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
12 499 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 400 L
5 999 Lekë
6 399 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 491 L
5 299 Lekë
5 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 191 L
2 599 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 700 L
2 190 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
- 991 L
12 999 Lekë
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 291 L
1 999 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 300 L
7 690 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 491 L
6 999 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
- 500 L
9 999 Lekë
10 499 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 391 L
4 199 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje Razer Analog PC/Console

Kufjet jane te pershtatshme per te luajtur ne cdo PC, PS4 apo Xbox One

Kufjet ofrojne balancen e peshes, funksionalitetit dhe performances

Lidhen me pajisjen me fishe jack 3.5 mm

 

Tinguj te qarte dhe te paster

Me motor 50 mm neodymium per audio te paster dhe bass te fuqishem

Degjoni cdo detaj tingulli, qe nga hapat e lojtareve te tjere deri ne tingujt shperthyes

 

Me veshje per te ofruar mbrojtje shtese

Mbeshtetesja per koken dhe shiriti vjen me mbushje me sfungjer per mbrojtje shtese, duke reduktuar presionin e shtypjes dhe duke ju ofruar komforditet shtese

Skeleti i kufjeve perbehet nga material alumin, teper i lehte ne peshe, fleksibel dhe teper i qendrueshem

 

Luani me ore te gjata ne komforditet absolut

Me sfungjere te mbushur me xhel te ftohte per te parandaluar nxehtesine e tepert

Me material nga lekure sintetike dhe pelhure per nje ndjesi te bute ne prekje, izolim te tingujve per rehati maksimale

 

Me mikrofon kardioden

Pajisur me mikrofon per telefonata apo per t'ju pergjigjur komandave dhe qe mund te hiqet lehtesisht

Zeri juaj do te degjohet pa ndikimin e zhurmave te jashtme

Tingujt prane apo pas mikrofonit nuk do te degjohen, keshtu qe lojtaret e tjee do te degjojne vetem zerin tuaj

Mund te kontrolloni volumin apo te ndaloni muziken lehtesisht ne butonat e kontrollit

 

Karakteristika te tjera te produktit:

Kanalet e tingujve Stereo
Frekuenca e kufjeve 12 - 28000 Hz
Frekuenca e mikrofonit 100 - 10000 Hz
Sensitiviteti i mikrofonit -45 dB
Pesha 322 grame
Gjatesia e fishes 1.3 m

Produktet që keni parë

Reviews (0)