5 299 Lekë
5 790 Lekë
Kurseni 491 Lekë


Përshkrimi

Kufje Redragon Lamia 2 H320 RGB me mbajtese

  • Kufje gaming me audio 7.1 qe nuk ju rendojne apo bezdisin
  • Te pajisura me mikrofon per te komunikuar gjate lojes
  • Perbere nga material lekure me sistem ajrosje edhe per perdorim me ore te gjata
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 64613

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

4 229 Lekë
4 690 Lekë
Kurseni 461 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (13)
I disponueshëm
1 999 Lekë
2 390 Lekë
Kurseni 391 L
Shitur (2)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2351 L
8 639 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 791 L
7 199 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
12 499 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 400 L
5 999 Lekë
6 399 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 191 L
2 599 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 700 L
2 190 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
- 991 L
12 999 Lekë
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 291 L
1 999 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 300 L
7 690 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 491 L
6 999 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
- 500 L
9 999 Lekë
10 499 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 391 L
4 199 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje Redragon Lamia 2 H320 RGB me mbajtese

Kufjet gaming te markes Redragon ne modelin Lamia 2 H320

Ofron tinguj te nje cilesie te larte me tinguj ne nivelin 7.1 per sistemet me 8 kanale audio (teatri)

Kufjet gaming vijne se bashku me mbajtesen per t'ju kursyer hapesire dhe per te siguruar mbeshtetje maksimale

Vijne ne dizajn ne peshe te lehte, qe nuk ju rendojne apo t'u bezdisin gjate lojes apo nese jeni duke degjuar muzike

Te pajisura dhe me mikrofon me sensitivitet te larte

Perbere nga material lekure ne cilesi te larte, me veshje memory qe lejon ajrosjen

Sigurojne komforditet dhe lehtesi gjate gjithe perdorimit edhe ne ore te gjata

Kufjet dhe mbajtesja kompletohen me ndricimin RGB per te ofruar nje eksperience te vecante ne perdorim

Me lidhje me pajisjen me fishe USB

Redragon Lamia 2 H320 7.1 RGB Gaming Headset Unboxing - YouTube

Produktet që keni parë

Reviews (0)