6 999 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 491 Lekë


Përshkrimi

Kufje Redragon Zeus 2 H510

  • Shijoni cilesine e vertete te tingullit te paster dhe pa humbje me teknologjine 7.1 Surround-Sound
  • Kjo do t'ju beje te jeni aty ne skene kudo kudo ne fushen e lojes
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 64694

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2351 L
8 639 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 791 L
7 199 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
12 499 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 400 L
5 999 Lekë
6 399 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 491 L
5 299 Lekë
5 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 191 L
2 599 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 700 L
2 190 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
- 991 L
12 999 Lekë
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 291 L
1 999 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 300 L
7 690 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
9 999 Lekë
10 499 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 391 L
4 199 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje Redragon Zeus 2 H510

Pershkrimi i produktit

Shijoni cilesine e vertete te tingullit te paster dhe pa humbje me teknologjine 7.1 Surround-Sound,

kjo do t'ju beje te jeni aty ne skene kudo kudo ne fushen e lojes

Njesia e makines 53 mm ofron nje game me te gjere frekuencash, fusha zanore me te pasura, definicion me te larte dhe tingull me besnikeri ekstreme

 

Shiriti i tij i rregullueshem me nje kornize çeliku te lehte  te qëndrueshme  do te çliroje koken tuaj nga ngarkesa shtese

Lekura me e mire me mbushes premium me shkume memorie i mundeson veshit tuaj te marre fryme dhe t'i mbaje te thate dhe te fresket

Nuk ka asnje shqetesim pas oreve te perdorimit dhe ju ben nje degjues te persosur

Ju jo vetem qe mund te degjoni tinguj pa humbje  por edhe ta shprehni ate

Mikrofoni i shkeputshem i anulimit te zhurmes me siguri do t'ju ofroje komunikimin me te mrekullueshem midis shokeve te skuadres ose miqve jo me tinguj te rrymes elektrike tinguj te shtremberuar dhe kuti mikrofoni te ndezur

Gjithçka ne kontroll - Redragon H510 krenohet me kontroll te pavarur te linjes me volumin e zerit +/-, ndezje/fikje dhe ndezje/fikje të mikrofonit

Te gjitha cilesimet mund te rregullohen nga nje dore per te permbushur nevoja te ndryshme ne çdo situate

 

Me kutine e kontrollit USB te integruar me kabllo te gershetuar 3,5 mm dhe hyrjen e folese 3,5 mm, stili juaj mund te shfaqet ne çdo platforme qe perdorni, PC, PS4/3, Xbox One, Switch dhe pajisjet celulare jane te dy te disponueshme

 

 

 Specifikimet:

Folesi:

Madhesia: 53 mm

Impendanca: 64Ω±15% (f=1KHZ)

Ndjeshmeria: 110±3dB

Përgjigja e frekuences: 20-20 KHZ

Fuqia e vleresuar: 20-30 mW

 

Mikrofoni:

Madhesia: 6.0x2.7mm

Impendanca: 2,2 KΩ (maksimum)

Ndjeshmeria: -42±3dB

Pergjigja e frekuences: 100-10 KHZ

Lloji: i gjithedrejtuar

Tensioni nominal: 2V-10V

SNR: 60dB

 

Produkti eshte i perfshire 

 1 x kufje Redragon H510

 1 x Mikrofon i shkeputshem

 1 x pershtates

 1 x kuti kontrolli USB

 1 x 3,5 mm lidhës

 1 x qese magazinimi

 1 x Manuali i Përdoruesit

 

Vendosni keto kufje dhe degjoni boten

Produktet që keni parë

Reviews (0)