4 299 Lekë


Përshkrimi

Kufje Trust GXT 350 Radius 7.1 Surround PC

  • Kufje Trust me ndricim LED
  • Lidhen me pajisjen me fishe USB ne gjatesi 2.5 m
  • Me sistemet e operimit Windows
  • Perdoren per gaming, degjuar muzike
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 70328

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2351 L
8 639 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 791 L
7 199 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
12 499 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 400 L
5 999 Lekë
6 399 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 491 L
5 299 Lekë
5 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 191 L
2 599 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 700 L
2 190 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
- 991 L
12 999 Lekë
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 741 L
6 749 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 291 L
1 999 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 300 L
7 690 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 491 L
6 999 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
- 500 L
9 999 Lekë
10 499 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 391 L
4 199 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje Trust GXT 350 Radius 7.1 Surround PC

Kufje Trust komforte me mikrofon 7.1 dhe tinguj nga te gjitha anet

Kontrolloni volumin, mikrofonin, kengen me pare, kengen e pasme

Mikrofoni kap sinjale nga te gjitha drejtimet

Me ndricim LED ne drita qe ndizen/fiken

Lidhen me pajisjen me fishe USB ne gjatesi 2.5 m

Te pershtatshme per t'u perdorur ne perditshmeri, ne lojera gaming, per te degjuar muzike apo dhe per te eleminuar zhurmat e jashtme

Karakteristika te tjera te produktit:

Kanalet audio 7.1
Frekuenca 18 Hz - 20000 Hz
Motori 40 mm
Rezistenca 32 Ohm
Sensitiviteti 117 dB
Pajisjet e pershtatshme PC, laptop
Sistemet e operimit Windows 10, 8, 7 apo Vista

Permasat e produktit:

Pesha: 356 gr

Gjeresia: 160 mm

Thellesia: 100 mm

Lartesia: 200 mm

Reviews (0)