2 690 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 600 Lekë


Përshkrimi

Kufje White Shark HEADSET GH-2042 OCELOT

  • Kufje gaming ne modelin GH-2042
  • Ne funksion eleminim te zhurmave te jashtme
  • Me lidhje me pajisjen me 2 fisha jack 3.5 mm apo USB 2.0
  • Ne gjatesi fishe 1.85 m
  • Me ndricim LED
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50454

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2600 L
6 390 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
- 6300 L
3 190 Lekë
9 490 Lekë
2 ne stok
- 991 L
6 999 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
- 1400 L
5 590 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 3340 L
7 650 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
- 2300 L
8 690 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
- 2991 L
10 999 Lekë
13 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 609 L
11 890 Lekë
12 499 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok

Përshkrimi

Kufje White Shark HEADSET GH-2042 OCELOT

Dizanj teper unik me shirit koke te trashe qe ju jep komoditet

Me pjese sfungjerore tek veshet per eleminim te zhurmave te jashtme 

Interface: Interface: 2 x 3,5mm(audio) + USB 2.0 (LED)

Frekuencat jane 20Hz - 20kHz  me mikrofon ne parametra -38 dB ± 3dB dhe rezistence 2200 (Ω) 

Gjatesi kabulli 185 cm dhe i thurur per te qene me i forte dhe rezistent 

Ndricim Led 

Reviews (0)