2 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 800 Lekë


Përshkrimi

Kufje White Shark HEADSET GH-2044 WOLF

  • Kufje gaming me sfungjer te plote
  • Lidhje me pajisjen me fishe USB 2.0
  • Ndricim LED me 7 ngjyra
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50452

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 691 L
2 199 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 691 L
2 599 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 400 L
5 999 Lekë
6 399 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2910 L
4 990 Lekë
7 900 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 2600 L
6 390 Lekë
8 990 Lekë
3 ne stok
- 1300 L
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje White Shark HEADSET GH-2044 WOLF

Kufje gaming ne modelin GH-2044, praktike dhe komforte ne perdorim

Dizajn teper unik me shirit koke te trashe qe ju jep komoditet

Me pjese sfungjerore tek veshet per eleminim te zhurmave te jashtme 

Me lidhje me pajisjen me USB 2.0

Ndricim LED me 7 ngjyra

Pajisur me mikrofon qe kap te gjitha frekuencat nga te gjitha drejtimet

Lidhet me pajisjen me fishe USB 2.0

E pershtatshme per te gjithe PC apo ne Play Station 4

Me veshje ne material plastik per te ofruar nje peshe me te lehte, siguri dhe komforditet

Frekuencat jane 20Hz - 20kHz me mikrofon ne parametra -38 dB ± 3dB 

Gjatesi kabulli 2 m dhe i thurur per te qene me i forte dhe rezistent 

Karakteristika te tjera te produktit:

Rezistenca 16 Ohm
Motori 50 mm
Rezistenca e mikrofonit </= 2200 (Ω) 
Sensitiviteti i kufjeve 110 +/- 3 dB
Sensitiviteti i mikrofonit -38 +/- 3 dB
Pesha 286 gr

Specifikat

Marka White Shark
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit 2 m
Materiali Plastike
Tipi i USB-se USB 2.0
Lidhja e Kufjes Fishe USB
Frekuenca 20 - 20000

Produktet që keni parë

Reviews (0)