1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 200 Lekë


Përshkrimi

Leve per PlayStation DualShock 4 Dizajn FORTNITE

  • Leve Playstation 4 Wireless
  • Me porte jack 3.5 mm, porte per karikimin USB
  • Ne dizajn FORTNITE
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 70437

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

13 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 700 L
4 990 Lekë
5 690 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
1 790 Lekë
2 290 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
1 790 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
1 790 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (47)
I disponueshëm
- 1200 L
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
11 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 391 L
2 299 Lekë
2 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm

Përshkrimi

Leve per PlayStation DualShock 4 Dizajn FORTNITE

Merrni kontrollin total te sensoreve te rafinuar dhe levizjeve me leven Wireless

Ne bateri te rikarikueshme dhe dizajn unik te inspiruar per menyra te reja te lojes

Mund te shperndani lojera me ane te butonit ne pjesen e siperme

Ndricimi ne pjesen e siperme per ndricim ne variacion ngjyrash

Vjen ne paketim me porten USB vetem per PS4, duke ofruar karikim edhe gjate kohes qe luani

Me porte jack 3.5 mm per te lidhur me kufjet, duke degjuar cdo hap te kundershtarit

Me sensor acelerometer dhe gjiroskop per te kapur cdo levizje, rrotullim ne leven tuaj ne cdo sekonde

Edhe kur nuk do te perdorni kufjet, mund te degjoni cdo detaj me efektet audio direkt nga leva DualShock 4

Ne dizajn FORTNITE

Reviews (0)