7 990 Lekë


Përshkrimi

Headset Redragon Zeus-X

  • Cilesi Audio 7.1
  • Noise-Cancellation
  • Controlle te integruara
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 66240

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
- 400 L
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 400 L
2 590 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm
- 671 L
2 519 Lekë
3 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 4250 L
2 240 Lekë
6 490 Lekë
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
- 890 L
5 400 Lekë
6 290 Lekë
I disponueshëm
- 5670 L
3 120 Lekë
8 790 Lekë
I disponueshëm
- 1200 L
3 790 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 800 L
3 990 Lekë
4 790 Lekë
I disponueshëm
- 991 L
6 999 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 1191 L
6 299 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 2610 L
16 380 Lekë
18 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 2500 L
4 490 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
- 1600 L
5 390 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1600 L
5 390 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1540 L
9 450 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
- 3640 L
10 350 Lekë
13 990 Lekë
I disponueshëm
- 2190 L
10 800 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2990 L
9 000 Lekë
11 990 Lekë
I disponueshëm
- 4310 L
4 480 Lekë
8 790 Lekë
I disponueshëm
- 1740 L
2 250 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
- 910 L
2 080 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1900 L
8 099 Lekë
9 999 Lekë
I disponueshëm
- 800 L
3 490 Lekë
4 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 3340 L
7 650 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
- 1600 L
5 390 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 1600 L
5 390 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Headset Redragon Zeus-X 

Audio I qarte

Shijoni cilesine e vertete te tingullit te qarte dhe pa humbje kualiteti me teknologjine 7.1 Surround-Sound duke krijuar nje fushe te thelle kudo teksa jeni duke luajtur,duke degjuar concerte live ose ne nje dhome 

Te regullueshme dhe te rehatshme

Design I tij me kornize te lehte prej celiku do ju cliroje koken tuaj nga ngarkesat e shumta teksa jeni duke luajtur ose duke degjuar muzike.Fale materialit te tij premium me shkume memorie do ju mundesoj juve ti mbani per kohe te gjate pa ju shkaktuar jo rehati

Kontrollet

Kufjet vijne gjithashtu me controle te integruara per te rritur ose ulur volumin e zerit dhe ndezje dhe fikje te mikrofonit dhe ndryshimin e ndricimit RGB

Flisni ashtu sic e degjoni

Mikrofoni me shkeputje me noise – cancellation do tju ofroj juve komunikim te qarte midis miqve dhe skuadres tuaj pa nderpreje dhe pa crregullim zeri

E suportuar per te gjitha platformat

E suportuar per gjitha platformat I PC,PS3/4,XBOX One X (Dhe disa model te S)

Produktet që keni parë

Reviews (0)