6 990 Lekë


Përshkrimi

Loje per Ps4 ''Rage 2''.

Nje asteroid ka asgjesuar 80% te popullsise se tokes dhe numri i njerezimit po zvogelohet.

Banda te ndryshme luftone kunder njera tjetres.

Nje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38529

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3500 L
6 299 Lekë
9 799 Lekë
I disponueshëm
- 4491 L
4 499 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
- 4880 L
3 599 Lekë
8 479 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
SHITUR
37 990 Lekë
41 990 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 249 Lekë
I disponueshëm
- 1200 L
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
- 1200 L
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
- 2691 L
4 799 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3091 L
3 199 Lekë
6 290 Lekë
I disponueshëm
3 899 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 790 Lekë
I disponueshëm
- 1431 L
7 559 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
- 4311 L
4 479 Lekë
8 790 Lekë
I disponueshëm
- 1600 L
7 199 Lekë
8 799 Lekë
I disponueshëm
- 1941 L
4 049 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 4600 L
5 399 Lekë
9 999 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje per Ps4 ''Rage 2''.

Nje asteroid ka asgjesuar 80% te popullsise se tokes dhe numri i njerezimit po zvogelohet.

Banda te ndryshme luftone kunder njera tjetres.

Nje pervoje e re me personazhe te ndryshme. 

Perjetoni aventura dhe udhetime pa fund.

Behuni luftetare te zote per te luftuar te keqen.

Nje loje e pershtatshme per moshat mbi 18 vjec.

Produktet që keni parë

Reviews (0)