3 990 Lekë


Përshkrimi

Loje PS4 Grand Theft Auto V Premium

  • Loje gaming GTA Premium per PlayStation 4
  • Luhet nga nje person ne bote te re menyrash loje
  • Me makina 10 here me te fuqishme
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50288

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 990 Lekë
I disponueshëm
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
6 499 Lekë
I disponueshëm
8 999 Lekë
I disponueshëm
6 124 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 799 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 899 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
8 790 Lekë
I disponueshëm
9 999 Lekë
I disponueshëm
9 999 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 399 Lekë
I disponueshëm
7 499 Lekë
I disponueshëm
9 599 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Loja Grand Theft Auto V Premium edicion premium

GTA Premium Edition ofron eksperiencen e plote dhe akses falas ne Grand Theft Auto me te gjitha azhornimet dhe permbajtjet ekzistuese te lojes, duke perfshire The Cayo Perico Heist, The Diamond Casino & Resort, The Diamond Casino Heist, Gunrunning dhe me teper

Zbuloni nje bote te re zgjedhjesh dhe menyrash loje ndersa ngjisni nivelet kriminale te Los Santos dhe Blaine Country

The Criminal Enterprice Starter Pack vjen ne kontent sa me popullor dhe me leke cash per t'i shpenzuar ne GTA online

Shihni teknologjine e re, arme te fuqishme nga bunkeri Gunrunning dhe perdorni Cash Factory per operacione dhe me te medha

Me makina 10 here me te fuqishme, motocikleta, FAV Dune, helikopter, makinat Rally etj.

Produktet që keni parë

Reviews (0)