4 990 Lekë


Përshkrimi

Loje PS5 Chernobylite

  • Loja ne zhanrin horror dhe aksion ne PlayStation 5
  • Luani ne rolin e nje fizikanti qe kerkon te zbuloje zhdukjen misterioze te se fejuares se tij
  • Konkurroni ne ushtri armiqesore dhe zbuloni te verteten
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 68665

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 249 Lekë
I disponueshëm
9 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
3 ne stok
- 2341 L
6 649 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 4491 L
4 499 Lekë
8 990 Lekë
4 ne stok
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 1820 L
4 679 Lekë
6 499 Lekë
4 ne stok
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
5 699 Lekë
5 999 Lekë
I disponueshëm
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 799 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (33)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 899 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
8 790 Lekë
I disponueshëm
- 4600 L
5 399 Lekë
9 999 Lekë
I disponueshëm
- 4880 L
3 599 Lekë
8 479 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 1580 L
3 419 Lekë
4 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PS5 Chernobylite

Chernobylite eshte nje horror ne zhanrin fantastiko-shkencor RPG, te vendosur ne skenare realiste

Shijoni cdo emocion te perjetuar ne skenat me pamje 3D te Chernobyl’s Exclusion Zone

Luani ne personazhin Igor, nje fizikant dhe ish- punetor ne Chernobyl Power Plant, kthyer ne Pripyat per te investiguar zhdukjen misterioze te fejuares se tij 30 vjecare

Konkurroni me nje ushtri armiqesore, perballuni me krijesa te mbinatyrshme, ne nje mjedis te ashper dhe kerkoni te verteten

PlayStation Chernobylite Special Pack - Gry na PlayStation 5 - Sklep  komputerowy - x-kom.pl

Video Demonstruese:

Produktet që keni parë

Reviews (0)