3 290 Lekë


Përshkrimi

Loje PS4 Grand Theft Auto V

  • Loja e famshme GTA per PlayStation 4
  • Krijoni biznesin tuaj dhe garoni ne gara te fuqishme
  • Shnderrohuni ne mbretin e lojerave kriminale ne nje univers deri ne 30 lojtare
  • Rekomandohet per moshat mbi 18 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 69774

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 799 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
2 ne stok
5 690 Lekë
2 ne stok
4 990 Lekë
2 ne stok
6 990 Lekë
3 ne stok
2 990 Lekë
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Loje PS4 Grand Theft Auto V

Per te gjithe te apasionuarit e lojerave gaming vjen loja e famshme Grand Theft Auto V

Per nje eksperience te pakrahasueshme ne nje bote te hapur ne argetimin absolut per Grand Theft Auto V dhe GTA Online

Kur nje vrapues i ri rrugesh, nje grabites bankash ne pension dhe nje psikopat i tmerrshem e gjejne veten te ngaterruar me disa nga elementet me te frikshem dhe me te cmendur te botes se krimit, qeverise amerikane dhe industrise se argetimit dhe lojerave, ata duhet te kryejne nje seri grabitjesh te rrezikshme per te mbijetuar ne nje qytet te pameshirshem ne te cilin nuk mund t'i besojne askujt: me se paku njeri-tjetrit

Perjetoni emocionet e lojes GTA Online, nje univers online dinamik dhe gjithnje ne zhvillim me deri ne 30 lojtare

Nga vrapues rrugesh mund te shnderroheni ne mbretin e perandorise suaj kriminale

Hiqni dore nga bashkepunimi me Heists, hyni ne gara te mbushura me adrenaline- Stunt Races, konkuroni ne Adversary Modes ose argetohuni ne mjedise sociale, duke perfshire klubet e nates, festat neper apartamente

Produktet që keni parë

Reviews (0)