8 749 Lekë


Përshkrimi

  • Loje PlayStation PS4 NBA 2k23 Standard Edition
  • Per Paystation PS4
  • Gjuha anglisht
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69729

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1010 L
7 980 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1390 L
7 600 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 620 L
2 370 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 799 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 2490 L
6 300 Lekë
8 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
8 999 Lekë
I disponueshëm
- 1590 L
4 400 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 4590 L
2 400 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 4300 L
2 690 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4499 L
4 500 Lekë
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
3 899 Lekë
I disponueshëm
4 999 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PlayStation PS4 NBA 2k23 Standard Edition

Ndjeni lojen e rafinuar ne pellemben e duarve tuaja ne te dy anet e topit ne NBA 2K23.

Nisni nje udhetim te shpejte basketbolli ne bordin e nje lundrimi te gjere te pajisur me fusha te pacenuara,

pamje piktoreske dhe nje varke me shperblime qe mund t'i shijoni ju dhe MyPLAYER-i juaj.

Kthehuni pas ne kohe me pamjet vizuale specifike te epokes qe kapen ngjitjen e Michael Jordan

nga ndjesia e kolegjit ne ikona globale me Jordan Challenges zhytese qe kroniken dominimin e tij percaktues ne karriere.

Top pa kufi ndersa mbledh dhe mbledh nje grup talentesh legjendar nga çdo epoke ne MyTEAM.

Reviews (0)