4 999 Lekë


Përshkrimi

Loje PS4 Assassin's Creed Valhalla Expansion Ragnarok Edition

  • Luani ne playstation per te shpetuar marrjen peng nga perendite
  • Rekomandohet te luhet nga mosha mbi 18 vjec
  • Luftoni ne beteja absolute per te fituar kundrejt perendive
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 68651

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 190 Lekë
2 ne stok
5 690 Lekë
2 ne stok
4 990 Lekë
2 ne stok
6 990 Lekë
3 ne stok
2 990 Lekë
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PS4 Assassin's Creed Valhalla Expansion Ragnarok Edition

Ne lojen Assassin's Creed® Valhalla ju do te luani ne personazhin Eivor, nje luftetar i ashper viking i njohur ne tregime beteje dhe lavdie

Eksploroni nje bote misterioze dhe te bukur, te vendosur ne sfondin brutal te epokes se erret te Anglise

Bastisni armiqte tuaj, rrisni territorin tuaj dhe ndertoni fuqine tuaj politike ne kerkimin per te fituar nje vend mes perendive ne Valhalla

Ne Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök, (edicioni me ambicioz) Eivor duhet te vendoset ne vendin e Odin, perendia Norvegjeze e betejes dhe mencurise

Leshoni fuqi te reja hyjnore ndersa filloni nje kerkim te deshperuar neper nje bote qe te le pa fryme

Plotesoni nje sage legjendare vikinge duke shpetuar djalin perballe denimit te perendive

Vetem nje perendi mund te luftoje nje perendi

Video Demonstruese:

Reviews (0)