3 190 Lekë


Përshkrimi

Loje PS4 Call Of Duty Infinite Warfare

  • Loja Call of Duty ne modalitetin e 13-te
  • Planeti duhet shpetuar nga kapiteni Reyes
  • Perdoret ne PlayStation 4
  • Rekomandohet te perdoret nga lojtare mbi 18 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 68621

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 241 L
2 249 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2341 L
6 649 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 616 L
2 374 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 799 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 4491 L
4 499 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
- 4491 L
4 499 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4671 L
2 319 Lekë
6 990 Lekë
4 ne stok
- 4300 L
2 690 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 899 Lekë
I disponueshëm
4 999 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PS4 Call Of Duty Infinite Warfare

Loja Call of Duty ne version per PlayStation 4 vjen ne modulin e 13-te

Call of Duty- Infinite Warfare eshte loja e krijuar ne 2016-en si nje videoloje per luftetaret ushtarake qe i ngjan nje filmi

Call of Duty do i dergoje lojtaret ne nje udhetim te paharrueshem, duke luftuar beteja ne toke apo pertej atmosferes kundrejt nje armiku te pandalshem qe kercenon te ardhmen

Me nje qasje ne nje stil unik, Call of Duty do te ofroje nje loje te jashtezakonshme per fansat apo dhe lojtaret e rinj

Ne kete loje do te kthehemi ne mjedise te paeksploruara me pare

Loja do ju sjelle nje sere vecorish te reja qe shtojne argetimin

Lojtari do te nise nje histori klasike lufte ku konflikti njerezor eshte gjithandej

Historia e lojes:

Planeti ka mbetur pa burime per shkak te rritjes se popullsise dhe zgjerimit industrial

SetDef perbehet nga militante radikale, brutale qe duan te fitojne kontrollin e planeteve te tjere

Pas vitesh ngerci, marredheniet diplomatike te acaruara do te nisen ne rastin e pare per nje lufte

Lojtari vihet ne vendin e pilotit elitar t4 Operacioneve Speciale, kapitenit Reyes qe do terheqe nje nga anijet e fundit luftarake te tokes

Produktet që keni parë

Reviews (0)