2 690 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 4 300 Lekë


Përshkrimi

Loje per plasystation 4 me Dragon Ball FighterZ

Lejon lojtarët të stërviten dhe të mësojnë më shumë se një luftëtar 

Duke përdorur fuqinë e motorit Unreal dhe ekipin e talentuar...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29097

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 241 L
2 249 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2341 L
6 649 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 616 L
2 374 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 799 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 4491 L
4 499 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
- 4491 L
4 499 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4671 L
2 319 Lekë
6 990 Lekë
4 ne stok
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 899 Lekë
I disponueshëm
4 999 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje per plasystation 4 me Dragon Ball FighterZ

Lejon lojtarët të stërviten dhe të mësojnë më shumë se një luftëtar 

Duke përdorur fuqinë e motorit Unreal dhe ekipin e talentuar në Arc System Works, DRAGON BALL FighterZ është një vizitë turne-de-force

Pas suksesit të serisë së Xenoverse, është koha për të prezantuar një lojë të re klasike 

Produktet që keni parë

Reviews (0)