2 490 Lekë


Përshkrimi

Loje PS4 God Of War PlayStation Hits

  • Luftoni ne nje mjedis krejt te ri me panteon ndaj krijesave, perbindeshave dhe perendive
  • Kratos i duhet te mesoje djalin e tij te luftoje per te mbijetuar
  • Rekomandohet te luhet nga personat e moshes mbi 18 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50287

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1390 L
7 600 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 620 L
2 370 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 799 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 2490 L
6 300 Lekë
8 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
8 999 Lekë
I disponueshëm
- 1590 L
4 400 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 4590 L
2 400 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 4300 L
2 690 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4499 L
4 500 Lekë
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
3 899 Lekë
I disponueshëm
4 999 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PS4 God Of War PlayStation Hits

Sepatat e fuqishme te Kratos, magjike do perdoren si nje arme brutale dhe mjeti i gjithanshem per te shpetuar boten

I vendosur brenda pyjeve, maleve, mbreterive te pazbuluara Norvegjeze

Luftoni ne nje mjedis krejt te ri me panteon ndaj krijesave, perbindeshave dhe perendive

Luftim i eger, fizik me nje kamere mbi supe qe e afron lojtarin dhe e ben pjese te aksionit

Nje fillim i ri - hakmarrja e tij kunder perendive te Olimpit shume prapa tij, Kratos tani jeton si njeri ne tokat e perendive dhe monstrave skandinave.

Eshte ne kete bote te ashper dhe pa falje, ai duhet te luftoje per te mbijetuar ... dhe ta mesoje djalin e tij te beje te njejten gje Shanset e Dyte

- Si keshilltar dhe mbrojtes i nje djali te vendosur per te fituar respektin e tij, Kratos perballet me nje mundesi te papritur per te zoteruar terbimin qe e ka percaktuar prej kohesh.

Duke vene ne dyshim prejardhjen e erret qe ai i ka kaluar djalit te tij, ai shpreson te korrigjoje te metat e se kaluares se tij Midgard and Beyond - Vendosur brenda pyjeve, maleve dhe mbreterive te patrembura te njohurive skandinave.

Rekomandohet te luhet nga personat e moshes mbi 18 vjec

Produktet që keni parë

Reviews (0)