7 600 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 1 390 Lekë


Përshkrimi

Loje PS4 Gran Turismo 7

  • Luani ne shpejtesi dhe kushte atmosferike te paparashikuara
  • Luhet ne Playstation 4
  • Garoni ne mbi 420 makina te disaponueshme ne detaje unike
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 68641

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1010 L
7 980 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 620 L
2 370 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 799 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 2490 L
6 300 Lekë
8 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
8 999 Lekë
I disponueshëm
- 1590 L
4 400 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 4590 L
2 400 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 4300 L
2 690 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4499 L
4 500 Lekë
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
3 899 Lekë
I disponueshëm
4 999 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PS4 Gran Turismo 7

Pavaresisht nese jeni nje garues, koleksionist, stilist apo fotograf, do te gjeni pajteter veten ne nje koleksion mahnites te videogames, duke perfshire edhe lojerat e famshme, si: "GT Campaign", "Arcade" dhe "Driving School"

Me rifutjen e modalitetit legjendar te simulimit GT, ju mund te blini, sintonizoni, garoni apo dhe shisni nje rrugetim tuajin permes nje fushate shperblyese ndersa zhbllokoni makina dhe sfida te reja

Nese ju pelqen konkurrenca me e fuqishme, mund te luani duke permiresuar aftesite tuaja ne modalitetin "GT Sport"

Me mbi 420 makina te disponueshme ne Brand Central dhe ne Used Car Dealership qe nga dita e pare, Gran Turismo 7 rikrijon pamjen dhe ndjesine qe te ofrojne motoret klasike dhe supermakinat e avancuara, duke u kujdesur qe cdo detaj te jete unik

Cdo makine trajtohet ndryshe dhe ndihet unike ndersa lundroni ne mbi 90 itinerare ne pista ne kushte dinamike moti, duke perfshire udhetime klasike nga loja GT

Produktet që keni parë

Reviews (0)