8 990 Lekë


Përshkrimi

Loje PS4 Gran Turismo 7

  • Luani ne shpejtesi dhe kushte atmosferike te paparashikuara
  • Luhet ne Playstation 4
  • Garoni ne mbi 420 makina te disaponueshme ne detaje unike
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 68641

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
3 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 999 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
SHITUR
4 190 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 499 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PS4 Gran Turismo 7

Pavaresisht nese jeni nje garues, koleksionist, stilist apo fotograf, do te gjeni pajteter veten ne nje koleksion mahnites te videogames, duke perfshire edhe lojerat e famshme, si: "GT Campaign", "Arcade" dhe "Driving School"

Me rifutjen e modalitetit legjendar te simulimit GT, ju mund te blini, sintonizoni, garoni apo dhe shisni nje rrugetim tuajin permes nje fushate shperblyese ndersa zhbllokoni makina dhe sfida te reja

Nese ju pelqen konkurrenca me e fuqishme, mund te luani duke permiresuar aftesite tuaja ne modalitetin "GT Sport"

Me mbi 420 makina te disponueshme ne Brand Central dhe ne Used Car Dealership qe nga dita e pare, Gran Turismo 7 rikrijon pamjen dhe ndjesine qe te ofrojne motoret klasike dhe supermakinat e avancuara, duke u kujdesur qe cdo detaj te jete unik

Cdo makine trajtohet ndryshe dhe ndihet unike ndersa lundroni ne mbi 90 itinerare ne pista ne kushte dinamike moti, duke perfshire udhetime klasike nga loja GT

Produktet që keni parë

Reviews (0)