7 799 Lekë


Përshkrimi

Loje PS4 Gta Trilogy

  • Trilogjia e lojerave GTA
  • E pershtatshme per PS4
  • Ne versione te reja te dritave, ambientit, rezolucion te larte
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 64525

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 799 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 690 Lekë
3 ne stok
6 990 Lekë
4 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PS4 Gta Trilogy

Perfitoni trilogjine ne lojen e famshme Grand Theft Auto duke marre 3 lojera ne nje produkt te vetem

Te 3 lojerat: GTA III, GTA: Vice City dhe GTA: San Andreas vijne te perditesuara ne gjeneraten e re te lojerave

Me perditesime te reja te dritave, ambientit edhe me interesant, teksit ne rezolucion te larte

Merrni kontrollin dhe targetoni botet e mrekuellueshme qe vijne ne jete ne detaje dhe nivele te reja

Vjen tek ju nga Rockstar Games, e adaptuar nga Grove Street Games

Produktet që keni parë

Reviews (0)