8 990 Lekë


Përshkrimi

Loje PS4 Horizon Forbidden West

  • Loja ne PlayStation 4 per te ofruar nje aventure ne toka te panjohura
  • Rekomandohet te luhet ne mosha mbi 16 vjec
  • Vjen ne version per update ne PS5
  • Luftoni kunder makinave-perbindesha per te rifituar jeten ne toke
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 68642

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
3 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 999 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
SHITUR
4 190 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 499 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PS4 Horizon Forbidden West

Eksploroni tokat e largeta, luftoni me makina me te medha dhe me mahnitese dhe takoni fise te reja, ndersa ktheheni ne boten e se ardhmes se larget, post-apokaliptike te Horizon

Toka po vdes; stuhite e egra dhe nje semundje asimilojne te gjithe mbetjet e shperndara te njerezimit, ndersa makinat e reja te frikshme qe dikur vinin ne ndihme, tani jane jashte kontrollit

Jeta ne Toke po shkon drejt nje shfarosjeje dhe askush nuk e di pse

Aloy do te niset te zbuloje sekretet pas ketyre kercenimeve dhe te rivendose rendin dhe ekuilibrin ne bote

Gjate rruges, ajo duhet te ribashkohet me miqte e vjeter, te krijoje aleanca me fraksione te reja nderluftuese dhe te zbuloje trashegimine e se kaluares se lashte – gjate gjithe kohes duke u perpjekur te qendroje nje hap perpara nje armiku te ri ne dukje te pamposhtur

Rekomandohet te luhet nga mosha mbi 16 vjec

Vjen ne versionin e gatshem per update ne PS5

Video Demonstruese:

Produktet që keni parë

Reviews (0)