3 899 Lekë


Përshkrimi

Loje PS5 Just Dance 2022

  • Loja me e mire e kercimit me 40 kenge te reja
  • Loja luhet me 1-6 lojtare
  • 99 lojtare online
  • Loja online eshte opsionale
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 64526

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1010 L
7 980 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1390 L
7 600 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 620 L
2 370 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 799 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 2490 L
6 300 Lekë
8 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
8 999 Lekë
I disponueshëm
- 1590 L
4 400 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 4590 L
2 400 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 4300 L
2 690 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4499 L
4 500 Lekë
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
4 999 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PS5 Just Dance 2022

Just Dance 2022, loja me e mire e kercimit, eshte rikthyer me ambiente te reja dhe 40 kenge te reja nga hitet kryesor

Ushtrohuni ndersa argetoheni dhe filloni rutinen tuaj me modalitetin Just Dance Sweat Pafund

Bashkohuni me sherbimin tuaj te transmetimit te vallezimit sipas kerkeses

Angazhoni te vegjlit me tete kenge dhe koreografi te pershtatshme per femijet me modalitetin e femijeve

Just Dance Standard Edition perfshin nje prove 1-mujore falas te Just Dance Unlimited

Perdorni telefonin tuaj inteligjent per te gjurmuar levizjet me aplikacionin Just Dance Controller – nuk kerkohen aksesore shtese

Loja luhet nga 1 deri ne 6 lojtare

Ofron modalitetin per te luajtur online dhe gjithsej jane 99 lojtare

Produktet që keni parë

Reviews (0)