4 190 Lekë


Përshkrimi

Loje PS4 Mafia Trilogy

  • Luani ne trilogjine ne boten e krimit dhe mafias
  • Me grafike ne format HD, ne pamje si ne realitet
  • Ndertojeni historine qe nga fillimi
  • Rekomandohet per moshat mbi 18 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 68619

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
3 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 999 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
SHITUR
4 190 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 499 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PS4 Mafia Trilogy

Zhytuni ne boten e krimit duke luftuar ne triologjine e industrise se mafias

Ne detaje te mrekullueshme grafike HD

Shijoni historine qe nga fillimi ne detaje si ne realitet

Luhet ne Playstation4

Rekomandohet per moshat mbi 18 vjec

Video Demonstruese:

Produktet që keni parë

Reviews (0)