7 990 Lekë


Përshkrimi

Loje PS4 Marvel's Spider-Man Miles Morales

  • Shpetoni qytetin e New York sipas filmave Marvel
  • Rekomandohet te luhet nga persona mbi 16 vjec
  • Lojtari Miles i duhet te veshe masken e Spider Man duke luftuar ne emer te tij
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 68644

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
3 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 999 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
SHITUR
4 190 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 499 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PS4 Marvel's Spider-Man Miles Morales

Ne aventuren e fundit ne universin Marvel Spider Man, adoleshenti Miles morales po pershtatet ne shtepine e re duke ndjekur hapat e mentorit te tij, Peter Parker si Spiderman i ri

Kur nje force e fuqishme kercenon se do te shkaterroje shtepine e tij te re, heroi aspirues kupton se me fuqite e medha vijne dhe pergjegjesi te medha

Per te shpetuar te gjithe New Yorkun ne Marvel, Miles i duhet te veshe masken e Spider Man dhe ta zoteroje ate ne menyre perfekte

Ndihuni si nje SpiderMan i vertete, duke patur ne dore shpetimin e nje qyteti gjigand

Video Demonstruese:

 

Reviews (0)