3 990 Lekë


Përshkrimi

Loje PS4 Minecraft Starter Collection Refresh

  • Paketa me perditesime te reja minecraft
  • Luhet ne PlayStation 4
  • Ne dyqanin brenda lojes gjeni dhe 700 mundesi blerje
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 68635

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1390 L
7 600 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 620 L
2 370 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 799 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 2490 L
6 300 Lekë
8 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
8 999 Lekë
I disponueshëm
- 1590 L
4 400 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 4590 L
2 400 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 4300 L
2 690 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4499 L
4 500 Lekë
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
3 899 Lekë
I disponueshëm
4 999 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PS4 Minecraft Starter Collection Refresh

Krijoni lojen sipas deshires suaj, duke luajtur ne Playstation 4

Zbuloni male te fuqishme, oqeane te gjalle ne nje numer te pafundem botesh

Ne permiresime falas te aplikacionit, servereve dhe mini lojerave emocionuese

Seti permban nje mori me kontent Minecraft, duke perfshire: kontent nga mitologjia greke, ndertimin e qytetit dhe serine LittleBigPlanet, pjese te tjera te jashtme dhe 700 mundesi per harta shtese, pamje te jashtme, tekstura vetem ne shop store brenda lojes

Reviews (0)