6 300 Lekë
8 790 Lekë
Kurseni 2 490 Lekë


Përshkrimi

Në EA SPORTS UFC 4 luftëtari që ju bëheni formohet nga stili juaj i luftës, arritjet tuaja dhe personaliteti juaj.

Pavarësisht se si ose ku luani EA SPORTS UFC 4 vendose 'ti' në qendër...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50293

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1010 L
7 980 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1390 L
7 600 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 620 L
2 370 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 799 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
8 999 Lekë
I disponueshëm
- 1590 L
4 400 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 4590 L
2 400 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 4300 L
2 690 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4499 L
4 500 Lekë
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
3 899 Lekë
I disponueshëm
4 999 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Në EA SPORTS UFC 4 luftëtari që ju bëheni formohet nga stili juaj i luftës, arritjet tuaja dhe personaliteti juaj.

Pavarësisht se si ose ku luani EA SPORTS UFC 4 vendose 'ti' në qendër të çdo lufte.

Multiplayer në internet (2 lojtarë).

Kërkohet një anëtarësim i paguar për PlayStation Plus.

Produktet që keni parë

Reviews (0)