2 490 Lekë


Përshkrimi

  • Loje PS4 Assassin’s Creed Syndicate Standart Edititon
  • Platforma: Play Station 4
  • Mosha: 18+
  • Zhanri: Aksion Lofte
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 52065

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
3 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 999 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
SHITUR
4 190 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 499 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Londër, 1868. Revolucioni Industrial lëshon një epokë të pabesueshme shpikjesh, duke transformuar jetën e miliona njerëzve me teknologjitë që dikur mendoheshin të pamundura. Mundësitë e krijuara gjatë kësaj periudhe kohore kanë njerëz që nxitojnë për në Londër për t'u angazhuar në këtë botë të re.

Një botë që nuk kontrollohet më nga mbretërit, perandorët, politikanët ose feja, por nga një emërues i ri i përbashkët: paraja. Sidoqoftë, jo të gjithë janë në gjendje të shijojnë përfitimet e këtij bumi. Pavarësisht nga nxitja e motorit të Perandorisë Britanike, jeta e punëtorëve është pak më shumë se skllavëria e legalizuar, ndërsa disa përqindëshit më të mirë përfitojnë nga puna e tyre.

Duke jetuar të varfër dhe duke vdekur të rinj, klasa e ulët bashkohet së bashku në protestë si një lloj i ri i familjes - banda - të cilët kthehen në një jetë në botën e poshtme në luftën e tyre për të mbijetuar. Një luftë, derisa Vrasësit vigjilentë të vijnë në anën e tyre dhe të ndezin një konflikt shekullor që përfshin udhëheqësit e Londrës që do të jehojë gjatë gjithë historisë moderne nga nëntoka, lart. Prezantimi i Assassin Jacob Frye, i cili me ndihmën e motrës së tij binjake Evie, do të ndryshojë fatin e miliona njerëzve në Sindikatën e ardhshme Assassin’s Creed.

Ngrihuni për të tubuar dhe udhëhequr botën e nëndheshme për të thyer anën e mbytur të korruptuar në Londër në një aventurë të brendshme të mbushur me veprim, intriga dhe luftime brutale. Karakteristikat kryesore Vrasësi i parë në lindjen e moshës moderne - Si Jacob Frye i paepur, rebel, hidhni dukat tuaj dhe merrni armiq me shumë vrasje të shpejta dhe kundër lëvizje. Përdorni taktika të përmirësuara vjedhurazi për të shmangur armiqtë tuaj, pastaj lëshoni arsenalin tuaj të armëve krejt të reja duke përfshirë thikën kukri, nyjet e bronzit dhe shpatën e kallamit. Shfrytëzoni teknologjinë e re si hedhësin e litarit për të shkallëzuar ndërtesat në sekonda dhe për të zënë në befasi armiqtë tuaj.

UDHTONI BOTN E PAJTUR T F FAST T OF LONDONRIT INDUSTRIAL - Nga Pallati Buckingham te Whitechapel, luftoni dhe triumfoni në të gjithë botën masive të hapur të Londrës Viktoriane. Parkour nëpër automjete në lëvizje për të gjetur armiqtë ose për të shpëtuar pas një sulmi të guximshëm. Qerre rrëmbyese dhe të përfshihen në gara pa rrugë të ndaluara ose të ndezin një shteg shkatërrimi në anije me avull në lumin Thames.

Merrni përsipër nëntokën e Londrës - Me Jacob si udhëheqës, lojtarët mund të krijojnë bandën më të egër të Britanisë së Madhe, e vetmja forcë që mund të sfidojë plutokratët dhe të mposhtë bandat rivale, për të sjellë liri në masat e shtypura. Fortesat e armikut mund të infiltrohen duke përdorur një arsenal armësh për të dominuar botën e nëndheshme të Londrës. Nga grabitja e trenave te shpëtimi i fëmijëve punëtorë, lojtarët nuk do të ndalen asgjë për të sjellë drejtësi në rrugët e paligjshme të Londrës.

Reviews (0)