2 490 Lekë


Përshkrimi

  • Loje PS4 Assassin’s Creed Unity
  • Platforma: PlayStation 4
  • Mosha: 18+
  • ZHanri: Aksion Lufte
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 52067

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1010 L
7 980 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1390 L
7 600 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 620 L
2 370 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 799 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 2490 L
6 300 Lekë
8 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
8 999 Lekë
I disponueshëm
- 1590 L
4 400 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 4590 L
2 400 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 4300 L
2 690 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4499 L
4 500 Lekë
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
3 899 Lekë
I disponueshëm
4 999 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Paris, 1789. Revolucioni Francez e kthen një qytet dikur madhështor në një vend terrori dhe kaosi. Rrugët e saj me kalldrëm janë të kuqe nga gjaku i njerëzve të thjeshtë që guxojnë të ngrihen kundër një aristokracie shtypëse.

Megjithatë ndërsa kombi copëtohet, një i ri me emrin Arno do të nisë një udhëtim të jashtëzakonshëm për të zbuluar fuqitë e vërteta pas Revolucionit.

Ndjekja e tij do ta hedhë atë në mes të një lufte të pamëshirshme për fatin e një kombi dhe do ta shndërrojë atë në një Master Vrasës të vërtetë. Prezantimi i Assassin's Creed® Unity, kapitulli i ri i ekskluzivitetit të blockbuster-it, i mundësuar nga motori i ri Anvil, i rindërtuar nga thembra për gjeneratat e reja.

Nga sulmet në Bastille deri në ekzekutimin e Mbretit Louis XVI, përjetoni Revolucionin Francez si kurrë më parë - dhe ndihmoni njerëzit e Francës të gdhendin një fat krejtësisht të ri.

Produktet që keni parë

Reviews (0)