4 500 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 4 490 Lekë


Përshkrimi

  • Loje PS4 Call Of Duty Modern Warfare
  • Mosha: 18+
  • Zhanri: Aksion & Aventurë
  • Platforma: Sony PlayStation 4
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 52086

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1010 L
7 980 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1390 L
7 600 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 620 L
2 370 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 799 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 2490 L
6 300 Lekë
8 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
8 999 Lekë
I disponueshëm
- 1590 L
4 400 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 4590 L
2 400 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 4300 L
2 690 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4499 L
4 500 Lekë
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
3 899 Lekë
I disponueshëm
4 999 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pikat e paluajtshme nuk kanë qenë kurrë më të larta pasi lojtarët marrin rolin e operatorëve vdekjeprurës të Tier One në një sagë që zemëron dhe do të ndikojë në ekuilibrin global të fuqisë. Call of Duty®: Modern Warfare® pushton adhuruesit në një rrëfim tepër të papërpunuar, të fortë dhe provokues që sjell një intensitet të pakonkurueshëm dhe ndriçon një dritë mbi ndryshimin e natyrës së luftës moderne.

Krijuar nga studioja që filloi gjithçka, Infinity Ward ofron një rimagjinim epik të serisë ikonike Modern Warfare® nga themeli.

Në fushatën e brendshme dhe dramatike të një historie me një lojtar, Call of Duty: Modern Warfare shtyn kufijtë dhe thyen rregullat ashtu si vetëm Modern Warfare mund. Lojtarët do të angazhohen në operacione të fshehta të lë pa frymë së bashku me një grup të ndryshëm të forcave speciale ndërkombëtare dhe luftëtarëve të lirisë në të gjithë qytetet ikonë evropiane dhe shtrirjet e paqëndrueshme të Lindjes së Mesme. Dhe historia nuk mbaron këtu.

Në Call of Duty: Modern Warfare, lojtarët do të futen në një rrëfim gjithëpërfshirës që përfshin të gjithë lojën. Përjetoni sheshin e lojërave përfundimtar në internet me multiplayer klasik, ose skuadër dhe luani në bashkëpunim në një koleksion të operacioneve elitare të arritshme për të gjitha nivelet e aftësive.

Call of Duty: Modern Warfare përmban një motor të ri duke ofruar një përvojë gjithëpërfshirëse dhe foto-realiste. Teknologjia e re përdor përparimet më të fundit në inxhinierinë vizuale, duke përfshirë një sistem material të bazuar në fizik, i cili lejon fotogrametri të nivelit më të lartë të artit, një sistem të ri transmetimi të bazuar në pllaka hibride, sistemin e ri të dhënies së dekaleve PBR, ndriçimin vëllimor botëror, 4K HDR dhe më shumë gjithashtu si një tubacion i ri i gjeometrisë GPU.

Paraqitja spektrale sjell rrezatim të nxehtësisë termike dhe identifikim infra të kuqe si për imazhet termike ashtu edhe për shikimin e natës në lojë. Investimi teknik siguron një sistem të animacionit dhe formës së përzierjes, ndërsa kompleti i ri i mjeteve audio mbështet Dolby ATMOS të plotë, në platformat e mbështetura, së bashku me efektet më të fundit në simulimin e audios.

Produktet që keni parë

Reviews (0)