2 319 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 4 671 Lekë


Përshkrimi

  • Loje PS4 Code Vein
  • Viti i Publikimit: 2019
  • Botuesi: BANDAI NAMCO
  • Platforma: Sony PlayStation 4
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 52091

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 241 L
2 249 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2341 L
6 649 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 616 L
2 374 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 799 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 4491 L
4 499 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
- 4491 L
4 499 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4300 L
2 690 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 899 Lekë
I disponueshëm
4 999 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Përballë një vdekjeje të sigurt, ne ngrihemi. Në një të ardhme jo shumë të largët, një katastrofë misterioze ka sjellë kolaps në botë siç e njohim ne.

Rrokaqiejt e tmerrshëm, dikur simbole të prosperitetit, tani janë varre të pajetë të së kaluarës së njerëzimit të shpuar nga ferrat e gjykimit.

Në qendër të shkatërrimit qëndron një shoqëri e fshehur e të ardhurave që quhet venë.

Kjo fortesë e fundit është vendi ku pak të mbetur luftojnë për të mbijetuar, të bekuar me dhurata pushteti në këmbim të kujtimeve të tyre dhe një etje për Gjak.

Jepuni gjakderdhjes plotësisht dhe rrezikoni të bëheni një nga Gouls të humbur, të egër, pa asnjë njerëzim të mbetur. -Duke humbur qëllimisht në kërkim të Gjakut, të Humburit nuk do të ndalen asgjë për të kënaqur urinë e tyre.

Produktet që keni parë

Reviews (0)