4 479 Lekë
8 790 Lekë
Kurseni 4 311 Lekë


Përshkrimi

  • Loje PS4 Crash Bandicoot 4 It’s About Time
  • Zhanri: Aksion & Aventurë
  • Platforma: Sony PlayStation 4
  • Mosha: 12 vjeç
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 52096

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 241 L
2 249 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2341 L
6 649 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 616 L
2 374 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 799 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 4491 L
4 499 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
- 4491 L
4 499 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4671 L
2 319 Lekë
6 990 Lekë
4 ne stok
- 4300 L
2 690 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 899 Lekë
I disponueshëm
4 999 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Neo Cortex dhe N. Tropy janë kthyer përsëri në të dhe po fillojnë një sulm të gjithë jo vetëm mbi këtë univers, por në të gjithë multiversin!

Crash dhe Coco janë këtu për të shpëtuar ditën duke ribashkuar katër maskat kuantike dhe duke përkulur rregullat e realitetit.

Reviews (0)