4 400 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1 590 Lekë


Përshkrimi

  • Loje PS4 Crash Bandicoot N.Sane Trilogy 2.0
  • Zhanri: Aventurë
  • Platforma: PS4
  • Mosha: 7+
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 52097

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1010 L
7 980 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1390 L
7 600 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 620 L
2 370 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 799 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 2490 L
6 300 Lekë
8 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
8 999 Lekë
I disponueshëm
- 4590 L
2 400 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 4300 L
2 690 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4499 L
4 500 Lekë
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
3 899 Lekë
I disponueshëm
4 999 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Marsupiali juaj i preferuar, Crash Bandicoot, është kthyer! Ai është i përmirësuar, i hijshëm dhe i gatshëm për të kërcyer me koleksionin e lojërave N. Sane Trilogy.

Tani mund ta përjetoni Crash Bandicoot si kurrë më parë në Fur-K. Spin, kërce, përplas dhe përsëris ndërsa merr përsipër sfidat dhe aventurat epike përmes tre lojërave që i filluan të gjitha, Crash Bandicoot ™, Crash Bandicoot ™ 2: Cortex Strikes Back dhe Crash Bandicoot ™: Warped.

Reviews (0)