3 990 Lekë


Përshkrimi

  • Loje PS4 Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4:
  • Platforma: Sony PlayStation 4
  • Zhanri: Aventurë
  • Mosha: 12+
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 52213

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1010 L
7 980 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1390 L
7 600 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 620 L
2 370 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 799 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 2490 L
6 300 Lekë
8 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
- 4490 L
4 500 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
8 999 Lekë
I disponueshëm
- 1590 L
4 400 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 4590 L
2 400 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 4300 L
2 690 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4499 L
4 500 Lekë
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 290 Lekë
I disponueshëm
3 899 Lekë
I disponueshëm
4 999 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Seriali Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm është shitur mbi 13 milion kopje në të gjithë botën, duke u konsideruar si një nga përshtatjet më të mira anime për lojërat video.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 - Road to Boruto përfundon serinë me një çelës të artë, duke sjellë të gjitha DLC-të dhe të gjitha shpërblimet ekskluzive të para-shitjes!

Jo vetëm që lojtarët do të marrin lojën e plotë dhe përmbajtjen e saj shtesë, por gjithashtu një aventurë të re të quajtur Road to Boruto që përmban shumë orë shtesë të lojës duke u përqëndruar tek djali i Naruto, i cili tani është një hero, pjesë e një brezi të ri të ninjas

Reviews (0)