6 290 Lekë


Përshkrimi

Death Stranding's Cut PL

Krijuesi legjendar i lojes Hideo Kojima prezanton kryevepren e tij jokonvencionale, tashme te zgjeruar dhe te rinovuar per PlayStation®5 ne edicionin e fundit...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 64534

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

15 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1580 L
3 419 Lekë
4 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
5 699 Lekë
5 999 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1900 L
8 099 Lekë
9 999 Lekë
I disponueshëm
- 3500 L
6 299 Lekë
9 799 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
8 790 Lekë
I disponueshëm
- 4600 L
5 399 Lekë
9 999 Lekë
I disponueshëm
- 4880 L
3 599 Lekë
8 479 Lekë
I disponueshëm
- 1820 L
4 679 Lekë
6 499 Lekë
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Death Stranding's Cut PL

Krijuesi legjendar i lojes Hideo Kojima prezanton kryevepren e tij jokonvencionale, tashme te zgjeruar dhe te rinovuar per PlayStation®5 ne edicionin e fundit te Director's Cut.

Death Stranding Directors Cut Release Date, Time, and Upgrade Price

Ne te ardhmen, nje ngjarje misterioze e njohur si FRYMERIA E VDEKJES hapi nje dere midis dimensioneve te te gjalleve dhe te vdekurve dhe krijesat e tmerrshme te botes se pertejme tani enden në Token e shkaterruar te banuar nga nje shoqeri e shkaterruar.

Death Stranding Director's Cut is coming to PS5 | TechRadar

Si Sam Bridges, ju keni per detyre t'i sillni shpresen njerezimit duke bashkuar te mbijetuarit e fundit qe jetojne ne nje Amerike të shkaterruar.

A do ta bashkoni boten e shkaterruar - hap pas hapi?

Kojima teases his next game again | PC Gamer

Luajn Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux dhe Lindsay Wagner.

  • Nje version i rinovuar per PlayStation®5 - Shijoni luftime te avancuara dhe nje sistem renditjeje konkurruese *.
  • Permbajtje e gjere - perdorni arme dhe automjete shtese, luftoni armiqte e rinj dhe zbuloni vende te reja me misione dhe mini-lojera shtese.
  • Zbulime te reja - Eksploroni historine e zgjeruar ne nje bote te zgjeruar.
  • Sistemi Social Weaving - qendroni te lidhur me lojtaret ne te gjithe boten. 

Produktet që keni parë

Reviews (0)