8 790 Lekë


Përshkrimi

Loje PS5 DEATHLOOP

  • Zhvillim inovativ per gjuajtesin e pare, luhet ne PlayStation 5 dhe PC
  • Dizajn i lojes me nenshkrimin e Arkane
  • Rekomandohet te luhet ne moshen mbi 18 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 64535

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

15 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1580 L
3 419 Lekë
4 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
5 699 Lekë
5 999 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1900 L
8 099 Lekë
9 999 Lekë
I disponueshëm
- 3500 L
6 299 Lekë
9 799 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
- 4600 L
5 399 Lekë
9 999 Lekë
I disponueshëm
- 4880 L
3 599 Lekë
8 479 Lekë
I disponueshëm
- 1820 L
4 679 Lekë
6 499 Lekë
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PS5 DEATHLOOP

  • Lojë me nënshkrim Arkane

Reputacioni i Arkane për lojën unike gjithëpërfshirëse do t'i lejojë lojtarët të zgjedhin stilin e tyre të preferuar të lojës, duke kaluar fshehurazi nëpër nivele ose duke u futur në luftë, duke ndezur armë. Të armatosur me një listë të fuqishme të fuqive të botës tjetër, si dhe me një arsenal armësh të egra, lojtarët do t'i kombinojnë këto mjete vdekjeprurëse për heqje që janë sa mbresëlënëse aq edhe shkatërruese. Duke zgjedhur fuqitë dhe armët e tyre, lojtarët do të luftojnë për të mbijetuar në këtë lojë vdekjeprurëse të gjahtarit kundër gjuetisë.

  • Ekskluzivisht për PlayStation 5 të Gjeneratës tjetër

DEATHLOOP është një IP e re për një gjeneratë të re, e lëshuar në konsolë ekskluzivisht për PlayStation 5 dhe në PC. Loja do të përdorë grafikën e konsolës për të sjellë në jetë vizionin unik artistik të Arkane si kurrë më parë dhe do të përfitojë nga veçoritë e reja të fundit, si reagimet haptike dhe nxitësit adaptues, për ta bërë çdo takim të ndihet unik dhe me ndikim.

  • Lojë me lojtar të vetëm të Arkane-it e injektuar me shumë lojtarë vdekjeprurës

DEATHLOOP është marrëveshja e Arkane për një eksperiencë vrasjeje me shumë lojtarë, duke ndërthurur pa probleme lojën e një lojtari me dramën me shumë lojtarë. Lojtarët do të përjetojnë historinë kryesore si Colt, duke gjuajtur objektiva në të gjithë ishullin Blackreef për të thyer lak dhe për të fituar lirinë e tij. Lojtarët gjithashtu mund të zgjedhin të marrin kontrollin e atentatorit rival Julianna, duke u futur fshehurazi në fushatën e një lojtari tjetër për të vrarë Colt dhe për ta mbajtur atë të burgosur në lak. Përvoja me shumë lojtarë është krejtësisht opsionale dhe lojtarët mund të zgjedhin që Julianna të kontrollohet nga AI brenda fushatës së tyre.

  • Unazat = Dituria, Dija = Fuqia

Çdo lak i ri në DEATHLOOP është një mundësi për të mësuar nga e kaluara dhe për t'u përshtatur. Gjetja e të dhënave dhe zbulimi i sugjerimeve është çelësi për të hequr objektivat përpara se të rivendoset dita. Zbuloni marrëdhëniet, mësoni oraret dhe bëni gjithçka që duhet bërë për të fituar njohuritë e nevojshme. Lojtarët do të zbatojnë atë që kanë mësuar në ciklin e mëparshëm për të provuar shtigje të ndryshme, për të zgjedhur të vjedhin ose të sulmojnë dhe të hartojnë strategji të tjera të reja për të arritur përfundimisht objektivat e tyre. Nëse në fillim nuk keni sukses: vdisni, vdisni, përsëri.

  • Ishulli i Blackreef - Parajsë ose Burg

Arkane është i njohur për botët e mrekullueshme artistike me shtigje të shumta dhe lojëra emergjente. DEATHLOOP do të prezantojë një mjedis mahnitës, retro-të ardhme, të frymëzuar nga vitet '60, që ndihet si një personazh brenda vetes. Ndërsa Blackreef mund të jetë një vend i çudirave me stil, për Colt-in është burgu i tij, një botë e sunduar nga dekadenca ku vdekja nuk ka kuptim, dhe delikuentët festojnë përgjithmonë duke e mbajtur atë rob.

Produktet që keni parë

Reviews (0)